Moskitiery

Moskitiery ramkowe należą do najbardziej popularnej osłony przed owadami. Dzięki swojej prostocie można zamontować w sposób bezinwazyjny do większości rodzajów okien, a za pomocą zaczepów sprężynowych w łatwy sposób również zdemontować.

moskitiery Ramka wykonana z ekstrudowanego aluminium powoduje, że może nam służyć na długie lata.
Moskitiery plisowane to system, który doskonale nadaje się do montażu w drzwiach tarasowych oraz wnękach balkonowych o dużych gabarytach (nawet do 4 m szerokości). Splisowana siatka układa się w harmonijkę przez co zajmuje niewiele miejsca w świetle otworu. Rozwiązanie długo wyczekiwane na rynku.
Moskitiery rolowane wyposażone są w mechanizm sprężynowy są alternatywą do osłony dla wysokich okien, a także drzwi balkonowych. Kaseta i prowadnice są niewielkich gabarytów dzięki czemu moskitiera jest estetyczna. Możliwość montażu bezpośrednio do ramy okna lub do ściany.
Moskitiery drzwiowe montowane są na drzwi balkonowe, tarasowe za pomocą zawiasów. Posiada zamek magnetyczny oraz samozamykacz. Zaletą tego systemu jest proste i szybkie otwieranie skrzydła w przeciwną stronę niż drzwi. Ekstrudowany profil ramy powoduje, że moskitiera jest bardzo solidnej budowy.
Wszystkie systemy można wykonać w szerokim wachlarzu kolorystycznym.


Pomiar moskitiery ramkowej
Pomiar moskitiery drzwiowej