Rolety tekstylne

Obecnie najbardziej popularny sposób na zasłonę i dekorację okna.
Mnogość rozwiązań czyni je systemem bardzo uniwersalnym. W ofercie posiadamy systemy w kasecie z prowadnicami montowane bezpośrednio do skrzydła okna oraz na wałku odkrytym najczęściej montowane na ścianie, nad oknem lub do sufitu.
Wszystkie oferowane rolety oferujemy do samodzielnego montażu jak i montażem przez nasze wyspecjalizowane ekipy montażowe.

rolety tekstylne Zalety rolet niewątpliwie doceniamy w słoneczne dni, kiedy pozwalają schronić przed intensywnym światłem słonecznym. Kiedy na zewnątrz panuje mrok, zapewniają dyskrecje domownikom, osłaniając przed spojrzeniami z zewnątrz. Z biegiem czasu rolety wewnętrzne, poza swoją podstawową funkcjonalnością stały się istotnym elementem wystroju wnętrz.

Vegas Classic

System roletek w kasecie i prowadnicami.
Cieszący się uznaniem klientów system roletowy, charakteryzujący się opływową linią kasety oraz jej kompaktowym kształtem. Vegas Clasic dostępny jest w wariancie aluminiowym montowany na 4 wkręty bezpośrednio do listwy przyszybowej. Stabilność tkaniny roletowej zapewniają prowadnice płaskie mocowane do pionowych listew przyszybowych za pomocą wytrzymałej taśmy piankowej.
Duża gama kolorystyczna tkanin gładkich jak i tzw."Dzień Noc" sprawi, że każde pomieszczenie otrzyma dodatkowego uroku.

Rolety oferujemy z montażem lub po dokonaniu przez klienta odpowiedniego pomiaru okna można je zamówić w naszym biurze handlowym do samodzielnego montażu.

Vegas Mini

Vegas Mini to roleta bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym. W przeciwieństwie do znanych rozwiązań konkurencyjnych, żyłki rolety prowadzone są pod tkaniną, a nie obok niej. Dzięki temu, nie zahaczysz o nie ręką przy otwieraniu okna, sama roleta zaś nie zaczepia o klamkę okna. Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale prezentuje się na każdym oknie.
System przeznaczony jest zarówno do montażu na skrzydle okiennym lub jego wnęce. Specjalne wieszaki mocujące pozwalają na bezinwazyjny montaż rolety na oknie. Specjalne mocowanie dolne żyłek rolety pozwala na regulację ich naprężenia. System Mini wyposażony został w samohamujący mechanizm, mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej. Zarówno montaż, jak i ewentualna wymiana lub kontrola mechanizmu rolety odbywa się bez użycia narzędzi i trwa zaledwie kilka sekund. Równie bezproblemowo przeprowadza się zmianę strony prowadzenia łańcuszka rolety.

Plus Classic

System roletowy plus to rozwiązanie rolet bezkasetowych. Rolety montowane są najczęściej na ścianie, nad oknem lub do sufitu. Roletki te wyróżniają się wielofunkcyjnością, mają zastosowanie do średnich i gabarytowych okien oraz wnęk.

Plus w kasecie B27

System roletowy wolnowiszący - w kasecie.
Rozwiązanie najczęściej montowane na ścianie, suficie bądź we wnęce okiennej za pomocą metalowych klipów mocujących kasetę do podłoża kołkami montażowymi. Roleta obsługiwana jest za pomocą samoblokującego mechanizmu sterowanego łańcuszkiem kulkowym lub sterowania elektrycznego.
System rolet B27 łączy w sobie zalety systemów wielkogabarytowych oraz systemów kasetowych. To idealny wybór dla osób poszukujących możliwości przesłonięcia dużych powierzchni oraz montażu poza skrzydłem okiennym. Opcjonalne warianty wykonania przewidują możliwość montażu napinacza łańcuszka, który podnosi poziom bezpieczeństwa zwłaszcza przy możliwości korzystania z rolety przez dzieci.

DoDa Classic, Dekolux - do okien dachowych

System stosowany do okien dachowych na wałku odkrytym lub w kasecie.