Bramy garażowe - rolowane

Istnieje wiele typów bram. W naszej ofercie posiadamy bramy rolowane, zwijane w skrzynię i można ją zamontować zarówno w obiektach już istniejących, jak i tych będących dopiero w trakcie budowy. Jej szczególną zaletą jest oszczędność miejsca, ponieważ brama pracuje w płaszczyźnie pionowej. Docenią to przede wszystkim osoby, które w swojej przydomowej przestrzeni nie posiadają dużego podjazdu lub parkują samochód bezpośrednio z ulicy. Podniesiona kurtyna bramy nie ogranicza również widoczności, co znacznie wpływa na bezpieczeństwo osoby kierującej samochodem.
brama rolowana>
Brama rolowana jest nie tylko wygodna w użytkowaniu, ale przede wszystkim bezpieczniejsza. Wykorzystanie napędu elektrycznego umożliwia zastosowanie zdalnego sterowania. Sterowanie radiowe pozwala na otwieranie oraz zamykanie za pomocą pilota, bez potrzeby wysiadania z samochodu. Docenić to można przede wszystkim wieczorem, podczas deszczu oraz zimą. Brama może być wyposażona w zabezpieczenie przeciw spadowe (hamulec inercyjny). Dodatkowo w bramie można zastosować szereg zabezpieczeń takich jak fotokórki lub zabezpieczenie krawędzi zamykającej.
Profil bram zwijanych wykonany jest z wysokogatunkowej blachy aluminiowej, która posiada dwuwarstwowe powłoki lakiernicze. Dzięki temu produkt wyróżnia się podwyższoną odpornością na ścieranie oraz działanie czynników atmosferycznych.