Refleksole - ZIIIP

To system rolet zewnętrznych tkaninowych o szerokim zastosowaniu. Dzięki wysokiej odporności na działanie wiatru doskonale sprawdza się jako osłona altan ogrodowych, zabudowa pergol, okien, drzwi tarasowych.

refleksol Zastosowana wysokiej jakości tkanina odbija promienie słoneczne przez co znacznie ogranicza nagrzewanie się pomieszczeń.
W wyniku zastosowania tkanin o różnej przezierności przyciemnia pomieszczenia w różnym stopniu. W przeciwieństwie do klasycznej rolety zewnętrznej nie ogranicza widoku na zewnątrz tworząc niepowtarzalny klimat. Dodatkową funkcją refleksoli ziiip jest jej szczelność. Sztywno napięta tkanina screenowa zapewnia szczelność dzięki czemu ziiip służy również jako moskitiera. Ze względu na znaczne dociążenie listwy dolnej sterowanie odbywa się tylko poprzez zastosowanie napędu elektrycznego. refleksol

Refleksole ZIIIP ze względu na sposób montażu można podzielić na dwa rodzaje:

  • adaptacyjny – do istniejących budynków, altanek, pergol
  • podtynkowy – do nowo budowanych budynków.

    Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania skrzynia montowana jest nad oknem, całkowicie kryjąc się pod elewacją. Jeśli nadproże nie zostało wcześniej docieplone jest możliwość zastosowania skrzyni zintegrowanej z warstwą docieplającą. Dzięki takiemu rozwiązaniu podkreślamy delikatność i subtelność tego produktu.

  • Refleksol90 - informacje techniczne