PLISY - ŻALUZJE PLISOWANE


Rolety plisowane potocznie określane jako "plisy", stanowią jedno z najciekawszych rozwiązań w zakresie przesłon wewnętrznych.
Umożliwiają dekorowanie zarówno okien standardowych, jak i tych o nietypowych kształtach (trapezy, trójkąty, wielokąty, półkola) i rozmieszczeniu. Jako jedyna daje możliwość zasłonięcia dowolnej części okna dzięki możliwości zaciągania zarówno od dołu jak i od góry. Niebagatelne rozwiązanie dla najbardziej wymagającej gospodyni domowej. Może służyć w kuchni jako tzw. zazdrostka, chroniąc przed wzrokiem przechodniów jednocześnie nie ogranicza światła wpadającego z góry.
Niezastąpiona przy oknach dachowych, pozwala na doświetlenie pomieszczenia od góry, pozostawiając zasłonięty dół. Możliwość montażu za pomocą zaczepów lub wkrętów stawia tą osłonę jako jedną z najlepszych, dostępnych na rynku.
Plisy są dostępne w wersji nakładanej (na tzw. zaczepy) oraz przykręcanej do ramy okna lub listew przyszybowych. Dzięki bogatej kolorystyce zarówno profili jak i tkanin zadowoli nawet najwybredniejszych klientów.